Fundacja Oświatowa

ECE-logo Prowadzi i wspiera działalność edukacyjną, naukową i wychowawczą oraz umożliwia uzyskanie wykształcenia lub zdobycie atrakcyjnego zawodu.

ece koszalin

Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie

Siedziba Fundacji Oświatowej-Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, znajduje się przy ul. T.Chałubińskiego 15. Podstawową dziedziną działalności placówki są studia podyplomowe, które Fundacja realizuje we współpracy z kilkoma ogólnopolskimi uczelniami. Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych, kształci młodzież w liceum ogólnokształcącym i w branżowej szkole pierwszego stopnia (dawniej ZSZ), natomiast osoby dorosłe w policealnych szkołach zawodowych (medycznych).

Innym rodzajem działalności Fundacji są szkolenia kursowe. Placówka z powodzeniem wykorzystuje środki unijne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

We wrześniu 2016 roku został  otwarty nowoczesny obiekt żłobkowo-przedszkolny.

Dla firm zewnętrznych organizujących kursy i szkolenia Fundacja wynajmuje nowoczesne pomieszczenia dydaktyczne (sale audytoryjne, komputerowe, wykładowe itp.).

Misją placówki jest edukacja pokoleniowa