Fundacja Oświatowa

ECE-logo Prowadzi i wspiera działalność edukacyjną, naukową i wychowawczą oraz umożliwia uzyskanie wykształcenia lub zdobycie atrakcyjnego zawodu.

ece koszalin

Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie

Budynek dydaktyczny  Fundacji znajduje się przy ul. T.Chałubińskiego 15. Misją placówki jest edukacja pokoleniowa. (dzieci, młodzież, osoby dorosłe, seniorzy).

Studia podyplomowe Fundacja prowadzi we współpracy z kilkoma ogólnopolskimi uczelniami. Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych kształci osoby dorosłe w policealnych szkołach zawodowych oraz w liceum ogólnokształcącym. Młodzież ma możliwość nauki w liceum ogólnokształcącym i w zasadniczej szkole zawodowej (od września 2017 r. branżowa szkoła I stopnia).

Innym rodzajem działalności Fundacji są szkolenia kursowe. Z powodzeniem wykorzystuje środki unijne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Od września 2016 roku został  otwarty nowoczesny obiekt żłobkowo-przedszkolny.

Dla firm zewnętrznych organizujących kursy i szkolenia Fundacja wynajmuje nowoczesne pomieszczenia dydaktyczne (audytoryjne, komputerowe, wykładowe itp.).