Fundacja Oświatowa

ECE-logo Prowadzi i wspiera działalność edukacyjną, naukową i wychowawczą oraz umożliwia uzyskanie wykształcenia lub zdobycie atrakcyjnego zawodu.

ece koszalin

Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie

Budynek dydaktyczny  Fundacji znajduje się przy ul. T.Chałubińskiego 15. Podstawową dziedziną działalności placówki są studia podyplomowe, które Fundacja realizuje we współpracy z kilkoma ogólnopolskimi uczelniami. Na poziomie szkół ponadgimnazjalnych, kształci osoby dorosłe w policealnych szkołach zawodowych (medycznych) oraz w liceum ogólnokształcącym. Młodzież ma możliwość nauki w liceum ogólnokształcącym i w branżowej szkole (dawniej ZSZ).

Innym rodzajem działalności Fundacji są szkolenia kursowe. Placówka z powodzeniem wykorzystuje środki unijne w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Od września 2016 roku został  otwarty nowoczesny obiekt żłobkowo-przedszkolny.

Dla firm zewnętrznych organizujących kursy i szkolenia Fundacja wynajmuje nowoczesne pomieszczenia dydaktyczne (sale audytoryjne, komputerowe, wykładowe itp.).

Misją placówki jest edukacja pokoleniowa